Rulette Yeşil Kaç Katı Verir?

Rulette Yeşil Kaç Katı Verir 0’ın kaç katı verdiği Rulet’in oynanma teknikleri ve disiplininde yatmaktadır. Bunun için de ilk önce Rulet’in nasıl oynandığına, yeşilin yani sıfırın tam olarak ne ifade ettiğine ve buradaki önemine sırasıyla değinmek gerekmektedir.

Rulet Nedir?

Sıkça tercih edilen bir Canlı Casino oyunu olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte iyi de kazandırması insanların dikkatini çekmektedir. Gerek otellerde gerekse kumarhanelerde sıkça oynanan bu oyunun bağımlısı da çoktur. Her şeyden önce bir kere oynayanın bir daha oynaması oranları da arttırmıştır.  

Rulet İçin Gerekenler Nelerdir?

Kendi içinde birçok alt başlığa ve tekniğe ayrılan Rulet deneyim, Rulette Yeşil Kaç Katı Verir zeka ve şansın birleşimi ile sizlere çok iyi paralar kazandırabilir. Ancak dediğimiz gibi deneyim önemlidir. Belki Rulet hakkında kitaplar, blog yazıları okumak, masayı izleyerek deneyimlemek ve son olarak ufak ufak oynayarak deneyim kazanmak sizlere fayda sağlayacaktır. 

Ardından yapılması gereken olasılık hesapları da vardır. Elbette sadece şansınızla da iyi paralar kazanabilirsiniz ancak o paraları kaybetmeniz de kolay hale gelir. Bu sayede bağımlı olmadan, strateji bilerek oynamak size kazandığınız paranın belki de gitmemesini hatta artmasını sağlayacaktır. Burada da devreye olasılıklar ve bunları hesaplamak için pratik bir zeka girmektedir. Üstün bir zekaya ihtiyaç duyulmadan deneyimden de faydalanarak olasılıkları hesaplamak her gün daha kolay bir hal alır. Burada yapılması gereken de budur. 

Ancak Rulete oynarken gerek ortama, gerek masaya, gerek fazla alkollü olup olmamanıza ve daha birçok şeye dikkat ederek koyacağınız paraya da bakmanız gerekmektedir. Aksi halde sağlıksız bir oyun stratejisi ile büyük kayıplar yaşayabilir ve keyif aldığınız bir oyunu kendi adınıza olumsuz bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca hırs yapmamak ve rahat oynamak da sizi kurtaracaktır. 

Rulette Yeşil Nedir?

Rulette yeşil sıfırdır. Rulette tek bir sayı ile daha iyi paralar kazanmanız olasıdır. Kazanma oranınız daha yüksek bir hal alır ancak ne kadar yatırdığınız da önem arz eder. 

  • Bunun için Rulette konulan para 36 ile çarpılmalıdır. Örneğin siz 10 TL koydunuz, böylelikle kazanırsanız 360 TL sahibi olacaksınızdır. 
  • Oldukça değerli olduğundan bahsetmek mümkündür. 
  • Masalar da ikiye ayrılır. Bunlardan biri Amerikan Masası diğeri ise Avrupa Masası’dır. Amerikan Masası’nda 2 adet yeşil yani sıfır bulunmaktadır. Bunlardan biri tek sıfır ve diğeri ise çift sıfırdır. 
  • Avrupa Masası’nda ise tek bir sıfır yer almaktadır. Çift sıfıra rastlanmayan bu masada bilindiği üzere Avrupa Masası’nda kazanma oranı daha yüksektir. 

Ancak uzun vadede bir tek sıfır sayesinde kazanç elde etmeyi beklemek mantıklı olmayacaktır. Bunun yerine sıfırın şansına da güvenerek ancak sadece ona bağlı kalmadan daha pratik ve stratejist bir oyun oynamanız sizi kurtaracaktır. Sıfır yani yeşil ise eğer gelirse bu işin tuzu biberi durumunda kalacaktır. 

free spin veren siteler